Lokalita

Zažijte rozmanitost Vyšehradu

Jednoho z nejvýznamnějších míst v dějinách Prahy, kde na vás historická atmosféra dýchá na každém kroku. Prostor pro odpočinek, relaxaci, sportovní i kulturní vyžití.

Pro život i pro zábavu…

Park s klidnými zákoutími a bazilikou sv. Petra a Pavla nemůžete minout. Obehnán hradbami pevnosti, s jedinečnými a nezapomenutelnými výhledy na řeku Vltavu, Pražský hrad i červené střechy stověžatého města.

Příznivci aktivního života ocení blízké tenisové kurty, nábřeží s cyklostezkou i okolní parky lákající k procházkám. Nebo zkusíte vodní sporty na Vltavě?

Nedaleké Žluté lázně nabízí mnoho zábavy, sportu a kultury. Milovníci plavání zase zamíří do plaveckého stadionu v Podolí.

Pestré kulturní vyžití zajišťuje také samotný areál Vyšehradu a jeho okolí. Je libo koncert, výstavu, divadelní představení či festival? Stačí si jen vybrat a domů si odnesete zážitek.

Populární pražská Náplavka si vás získá nejen svými kavárnami a restauracemi, ale také vyhlášenými farmářskými trhy.

A když se potřebujete někam přemístit, na metro i tramvaj je to jen pár minut chůze.

Vyšehrad – příroda, relaxace i pulzující město v tom správném poměru, jedinečný prostor pro život.

Vyšehrad

Náplavka

Metro

Tramvaj

* Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete LEXXUS a.s., IČ: 26208024, se sídlem Praha 1, Na Poříčí 2090/2, PSČ 110 00, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6809 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách LEXXUS a.s. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.